| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格 |
|---|---|---|---|---|
| MAX406BEPA+ | Maxim Integrated Products | IC OP AMP SINGLE SS 8-DIP | 0 | 50:$4.82000 |
| MAX406BESA+ | Maxim Integrated Products | IC OP AMP SINGLE SS 8-SOIC | 205 | 1:$7.23000 25:$4.82000 100:$3.49000 500:$3.10288 |
| MAX406BESA+T | Maxim Integrated Products | IC OP AMP SINGLE SS 8-SOIC | 0 | 2,500:$3.19300 |
| MAX4070ATA+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-TDFN | 0 | 2,500:$1.19738 |
| MAX4070AUA+ | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-UMAX | 611 | 1:$2.78000 25:$1.85000 100:$1.34000 500:$1.19738 |
| MAX4070AUA+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-UMAX | 0 | 2,500:$1.28750 |
| MAX4071ATA+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-TDFN | 0 | 2,500:$1.19738 |
| MAX4071ATA+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-TDFN | 0 | |
| MAX4071ATA+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-TDFN | 1 | 1:$2.54000 25:$1.91600 100:$1.67630 500:$1.53264 1,000:$1.38896 |
| MAX4071AUA+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-UMAX | 0 | 2,500:$1.28750 |
| MAX4072ATA+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-TDFN | 0 | 2,500:$1.05575 |
| MAX4072AUA+ | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-UMAX | 595 | 1:$2.47000 25:$1.65000 100:$1.19000 500:$1.05576 |
| MAX4072AUA+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE 8-UMAX | 0 | 2,500:$1.14588 |
| MAX4073FAUT+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SOT23-6 | 3,246 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4073FAUT+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SOT23-6 | 3,246 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4073FAUT+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SOT23-6 | 2,500 | 2,500:$1.00425 |
| MAX4073FAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 3,895 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4073FAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 3,895 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4073FAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 2,500 | 2,500:$1.00425 |
| MAX4073HAUT+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SOT23-6 | 0 | 2,500:$1.00425 |
| MAX4073HAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 0 | 10,000:$1.00425 |
| MAX4073HAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 0 | |
| MAX4073HAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 131 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4073TAUT+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SOT23-6 | 2,500 | 2,500:$1.00425 |
| MAX4073TAUT+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SOT23-6 | 2,923 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4073TAUT+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SOT23-6 | 2,923 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4073TAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 7,146 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4073TAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 5,000 | 2,500:$1.00425 |
| MAX4073TAXK+T | Maxim Integrated Products | IC AMP CURRENT SENSE SC70-5 | 7,146 | 1:$2.13000 25:$1.60680 100:$1.40600 500:$1.28544 1,000:$1.16493 |
| MAX4075ADESA+ | Maxim Integrated Products | IC OPAMP DUAL GAIN R/R 8SOIC | 0 |
| 類(lèi)別: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
|---|---|
| 放大器類(lèi)型: | 通用 |
| 電路數(shù): | 1 |
| 輸出類(lèi)型: | 滿(mǎn)擺幅 |
| 轉(zhuǎn)換速率: | 0.005 V/µs |
| 增益帶寬積: | 8kHz |
| -3db帶寬: | - |
| 供應(yīng)商設(shè)備封裝: | 8-PDIP |
| 電流 - 輸入偏壓: | 0.1pA |
| 封裝/外殼: | 8-DIP(0.300",7.62mm) |
| 電壓 - 輸入偏移: | 750µV |
| 電流 - 電源: | 1µA |
| 電流 - 輸出 / 通道: | 600µA |
| 電壓 - 電源,單路/雙路(±): | 2.5 V ~ 10 V |
| 工作溫度: | -40°C ~ 85°C |
| 安裝類(lèi)型: | 通孔 |
| 包裝: | 管件 |