| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格 |
|---|---|---|---|---|
| MAX5003EEE+ | Maxim Integrated Products | IC REG CTRLR FLYBK ISO VM 16QSOP | 11 | 1:$3.45000 25:$2.30000 100:$1.66000 500:$1.48062 |
| MAX651ESA+ | Maxim Integrated Products | IC REG CTRLR BUCK PWM 8-SOIC | 0 | 100:$3.40000 |
| MAX5061EUE+ | Maxim Integrated Products | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 16TSSOP | 0 | 96:$3.34000 |
| 類別: | PMIC - 穩(wěn)壓器 - DC DC 切換控制器 |
|---|---|
| PWM 型: | 電壓模式 |
| 輸出數(shù): | 1 |
| 頻率 - 最大: | 1.2MHz |
| 占空比: | 75% |
| 電源電壓: | 11 V ~ 110 V |
| 降壓: | 無(wú) |
| 升壓: | 無(wú) |
| 回掃: | 是 |
| 反相: | 無(wú) |
| 倍增器: | 無(wú) |
| 除法器: | 無(wú) |
| Cuk: | 無(wú) |
| 隔離: | 是 |
| 工作溫度: | -40°C ~ 85°C |
| 封裝/外殼: | 16-SSOP(0.154",3.90mm 寬) |
| 包裝: | 管件 |