| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格 |
|---|---|---|---|---|
| LTC3859AEFE#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 38-TSSOP | 0 | 2,000:$6.27000 |
| LTC3861EUHE#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM VM 36-QFN | 13 | 1:$6.16000 25:$4.11000 100:$3.50000 |
| LTC3858EUH-2#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 32-QFN | 0 | 292:$5.57000 |
| LTC3880EUJ#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 40-QFN | 0 | 2,000:$6.55001 |
| LTC3891IFE#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20TSSOP | 0 | 2,500:$5.13000 |
| LTC3891HFE#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20TSSOP | 0 | 148:$5.43000 |
| LTC3829IUHF#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 38-QFN | 0 | 2,500:$5.26000 |
| LTC3891HFE#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20TSSOP | 0 | 2,500:$5.48002 |
| LTC3787EUFD#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 28-QFN | 0 | 2,500:$5.05001 |
| LTC3787EGN#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 28-SSOP | 0 | 2,500:$5.05001 |
| LTC3789EGN#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 28-SSOP | 0 | 2,500:$5.51999 |
| LTC3858EUH-2#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 32-QFN | 0 | 2,500:$5.61998 |
| LTC3787IUFD#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 28-QFN | 0 | 2,500:$5.61998 |
| LTC3787IGN#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 28-SSOP | 0 | 2,500:$5.61998 |
| LTC3787IUFD#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 28-QFN | 0 | 292:$5.57000 |
| LTC3787IGN#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 28-SSOP | 0 | 147:$5.57000 |
| LTC3862HFE-2#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 24-TSSOP | 0 | 310:$5.00000 |
| LT3845AIFE#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 16TSSOP | 0 | 380:$5.00000 |
| LTC3834IUFD#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20-QFN | 0 | 2,500:$5.58998 |
| LT3845AIFE#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 16TSSOP | 0 | 2,500:$5.04998 |
| LTC3891IFE#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20TSSOP | 0 | 148:$5.08000 |
| LTC3862HFE-2#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 24-TSSOP | 0 | 2,500:$5.05001 |
| LTC3803MPS6-3#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR FLYBK PWM TSOT23-6 | 0 | 2,500:$4.79999 |
| LTC3862HUH-2#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 24-QFN | 0 | 2,500:$4.91001 |
| LTC3891EFE#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20TSSOP | 0 | 2,500:$4.47998 |
| LTC3856IUH#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 32WFQFN | 0 | 219:$4.43000 |
| LTC3891HUDC#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20-QFN | 0 | 2,500:$5.24000 |
| LTC3862IFE-2#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 24-TSSOP | 0 | 2,500:$4.69000 |
| LTC3891HUDC#PBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20-QFN | 0 | 182:$5.19000 |
| LTC3862IUH-1#TRPBF | Linear Technology | IC REG CTRLR BST PWM CM 24-QFN | 0 | 2,500:$4.56000 |
| 類別: | PMIC - 穩(wěn)壓器 - DC DC 切換控制器 |
|---|---|
| PWM 型: | 電流模式,Burst Mode? |
| 輸出數(shù): | 3 |
| 頻率 - 最大: | 850kHz |
| 占空比: | 100% |
| 電源電壓: | 4.5 V ~ 38 V |
| 降壓: | 是 |
| 升壓: | 是 |
| 回掃: | 無(wú) |
| 反相: | 無(wú) |
| 倍增器: | 無(wú) |
| 除法器: | 無(wú) |
| Cuk: | 無(wú) |
| 隔離: | 無(wú) |
| 工作溫度: | -40°C ~ 125°C |
| 封裝/外殼: | 38-TFSOP (0.173",4.40mm 寬)裸露焊盤 |
| 包裝: | 帶卷 (TR) |