| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價格 |
|---|---|---|---|---|
| MAX844ISA+T | Maxim Integrated Products | IC BIAS GAASFET REG 8-SOIC | 0 | |
| MAX844ESA+T | Maxim Integrated Products | IC BIAS GAASFET REG 8-SOIC | 0 | |
| MAX1821EUB+ | Maxim Integrated Products | IC REG BUCK WCDMA 10-UMAX | 0 | |
| MAX844ESA+ | Maxim Integrated Products | IC BIAS GAASFET REG 8-SOIC | 0 | |
| MAX5074AUP+ | Maxim Integrated Products | IC PWR FOR IEEE 802.3AF 20TSSOP | 0 | 1:$18.12000 25:$13.67840 100:$11.96860 500:$10.94272 |
| MAX8764ETP+ | Maxim Integrated Products | IC CNTRL STP DWN HS 20-TQFN | 0 | |
| MAX849ESE+ | Maxim Integrated Products | IC DC-DC CONV LN HP 16-SOIC | 0 | |
| MAX8764EEP+ | Maxim Integrated Products | IC CNTRL STP DWN HS 20-QSOP | 0 |
| 類別: | PMIC - 穩(wěn)壓器 - 專用型 |
|---|---|
| 應(yīng)用: | 充電泵,手機(jī)發(fā)射器 |
| 輸入電壓: | 2.5 V ~ 10 V |
| 輸出數(shù): | 1 |
| 輸出電壓: | -2V |
| 工作溫度: | -25°C ~ 85°C |
| 安裝類型: | 表面貼裝 |
| 封裝/外殼: | 8-SOIC(0.154",3.90mm 寬) |
| 供應(yīng)商設(shè)備封裝: | 8-SOIC |
| 包裝: | 帶卷 (TR) |