| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格 |
|---|---|---|---|---|
| DS1315EN-5+T&R | Maxim Integrated Products | IC T-CHIP PHANTOM 5V 20-TSSOP | 0 | 2,500:$7.09412 |
| DS1500YE+ | Maxim Integrated Products | IC RTC Y2KC W/NV CTRL 5V 32TSOP | 0 | 156:$7.09000 |
| DS1315EN-33+T&R | Maxim Integrated Products | IC T-CHP PHANTOM 3.3V IN 20TSSOP | 0 | 2,500:$6.86238 |
| DS1501YE+ | Maxim Integrated Products | IC RTC WDOG Y2K 5V 28-TSOP | 0 | 234:$6.61000 |
| DS1315S-33+T&R | Maxim Integrated Products | IC T-CHIP PHANTOM 3.3V 16-SOIC | 0 | 1,000:$6.27013 |
| DS1315S-5+T&R | Maxim Integrated Products | IC T-CHIP PHANTOM 5V 16-SOIC | 0 | 1,000:$6.27013 |
| DS17285EN-3+ | Maxim Integrated Products | IC RTC IND 2KB 3V 28-TSOP | 0 | 234:$6.14137 |
| DS17485S-5+T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC 5V 4K NV RAM 24-SOIC | 0 | 1,000:$6.08988 |
| DS17485S-3+T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC 3V 4K NV RAM 24-SOIC | 0 | 1,000:$6.08988 |
| DS17285E-5+ | Maxim Integrated Products | IC RTC 5V 2K SQW ON Y2KC 28-TSOP | 0 | 234:$6.00000 |
| DS17285E-3+ | Maxim Integrated Products | IC RTC 3V 2K SQW ON Y2KC 28-TSOP | 0 | 234:$6.00000 |
| DS1338C-33#T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC 56BYTE NV SRAM 16SOIC | 0 | 1:$5.95000 25:$4.49080 100:$3.92950 500:$3.59264 |
| DS1338C-33#T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC 56BYTE NV SRAM 16SOIC | 0 | 1:$5.95000 25:$4.49080 100:$3.92950 500:$3.59264 |
| DS1501YEN+T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC WDOG Y2K 5V IND 28-TSOP | 0 | 2,500:$5.74225 |
| DS1501WEN+T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC WDOG Y2K 3.3V IND 28-TSOP | 0 | 2,500:$5.74225 |
| DS1678+ | Maxim Integrated Products | IC REAL TIME EVENT REC 8-DIP | 0 | 50:$5.74000 |
| DS12885TN+ | Maxim Integrated Products | IC RTC W/RAM 128 BYTE 32-TQFP | 0 | 250:$5.48000 |
| DS1558Y+TRL | Maxim Integrated Products | IC RTC W/NV RAM 5V 48-TQFP | 0 | 2,000:$5.25300 |
| DS1558W+TRL | Maxim Integrated Products | IC RTC W/NV RAM 3.3V 48-LQFP | 0 | 2,000:$5.25300 |
| DS1501WE+T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC WDOG Y2KC 3.3V 28-TSOP | 0 | 2,500:$5.16288 |
| DS1685Q-3+ | Maxim Integrated Products | IC RTC 3V 64-BIT Y2KC 28-PLCC | 0 | 74:$5.16000 |
| DS1673E-5+ | Maxim Integrated Products | IC CTRLR SYSTEM PORT 5V 20-TSSOP | 13 | 1:$11.22000 25:$7.48000 100:$5.42000 1,000:$4.81525 |
| DS1501YE+T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC WDOG Y2K 5V 28-TSOP | 0 | 2,500:$4.86675 |
| DS17285S-3/T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC 3V 2K NV RAM 24-SOIC | 0 | 1,000:$4.85388 |
| DS1501WZN+T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC WDOG Y2KC 3.3V 28-SOIC | 0 | 1,000:$4.75088 |
| DS1501YZN+T&R | Maxim Integrated Products | IC RTC WDOG Y2KC 5.0V 28-SOIC | 0 | 1,000:$4.75088 |
| 類別: | 集成電路 (IC) |
|---|---|
| 類型: | Phantom 計時芯片 |
| 特點: | 閏年 |
| 存儲容量: | - |
| 時間格式: | HH:MM:SS:hh(12/24 小時) |
| 數據格式: | YY-MM-DD-dd |
| 接口: | 并聯 |
| 電源電壓: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| 電壓 - 電源,電池: | 2.5 V ~ 3.7 V |
| 工作溫度: | -40°C ~ 85°C |
| 安裝類型: | 表面貼裝 |
| 封裝/外殼: | 20-TSSOP(0.173",4.40mm 寬) |
| 供應商設備封裝: | 20-TSSOP |
| 包裝: | 帶卷 (TR) |