| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價格 |
|---|---|---|---|---|
| MAX260BENG+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER ACT MPU PROG 24-DIP | 15 | 1:$29.20000 25:$19.47000 100:$14.11000 500:$12.52738 |
| MAX267BENG+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER BANDPASS PROG 24-DIP | 5 | 1:$29.30000 25:$19.53000 100:$14.16000 500:$12.57888 |
| MAX263BEPI+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER BANDPASS PROG 28-DIP | 0 | 14:$29.30000 |
| MAX265BEPI+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER ACT PROG 28-DIP | 0 | 14:$29.30000 |
| MAX271ENG+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER LOWPASS PROG 24-DIP | 0 | 15:$32.32000 |
| MAX266BEPI+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER ACT PROG 28-DIP | 0 | 14:$33.71000 |
| MAX264BEPI+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER BANDPASS PROG 28-DIP | 0 | 14:$33.71000 |
| MAX262BENG+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER ACT MPU PROG 24-DIP | 0 | 15:$33.71000 |
| MAX274AEWI+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER ACTIVE 28-SOIC | 0 | |
| MAX274ACNG+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER ACTIVE 24-DIP | 0 | |
| MAX294CSA+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER LOWPASS 8TH 8-SOIC | 0 | |
| MAX274AEWI+T | Maxim Integrated Products | IC FILTER ACTIVE 28-SOIC | 0 | |
| MAX274ACWI+ | Maxim Integrated Products | IC FILTER ANALOG 8TH-ORD 28SOIC | 0 | |
| MAX274ACWI+T | Maxim Integrated Products | IC FILTER ANALOG 8TH-ORD 28SOIC | 0 |
| 類別: | 集成電路 (IC) |
|---|---|
| 濾波器類型: | 通用開關(guān)電容器 |
| 頻率 - 截止或中心: | 7.5kHz |
| 濾波器數(shù): | 2 |
| 濾波器階數(shù): | 2nd |
| 電源電壓: | 4.74 V ~ 12.6 V,±2.37 V ~ 6.3 V |
| 安裝類型: | 通孔 |
| 封裝/外殼: | 24-DIP(0.300",7.62mm) |
| 供應(yīng)商設(shè)備封裝: | 24-PDIP |
| 包裝: | 管件 |