| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| PTHF50R-121VM | API Delevan | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 50uH at 10%, DCR Max: 0.03 Ohms, Max Current: 4770mA, Incremental Current: 3900mA with L decreased by 10% | 可訂貨 | |
| PTHF50R-59 | API Delevan | 固定電感器 50uH 10% .022ohm VertMnt Toroid Choke | 可訂貨 | 100:¥111.09 500:¥104.60 |
| 1840R-08F | API Delevan | 固定電感器 .68uH 1% .12ohm Unshield Molded Coil | 可訂貨 | 1,000:¥42.16 |
| P1330R-182G | API Delevan | 固定電感器 1.8uH 2% .048ohm Molded SMT Inductor | 可訂貨 | 500:¥23.46 1,000:¥22.63 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 50uH at 10%, DCR Max: 0.03 Ohms, Max Current: 4770mA, Incremental Current: 3900mA with L decreased by 10% |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數: | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 50 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 4.77 A |
| 最大直流電阻 | 0.03 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 3.5 MHz |
| Q 最小值 | |
| 尺寸 | 0.5 in W x 0.8 in L x 0.95 in H |
| 屏蔽 | |
| 端接類型 | Radial |
| 封裝 / 箱體 |