| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL1812R-220M | API Delevan | 固定電感器 M83446/39-05P, RoHS - Unshielded Surface Mount RF Inductor, 0.022uH at 20%, Q Min: 40, SRF Min: 1000MHz, DCR Max:0.4 Ohms, Max Current: 1230mA | 可訂貨 | |
| 0603R-22NG | API Delevan | 固定電感器 | 可訂貨 | |
| PTKM250R-894VM | API Delevan | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 250uH at 10%, DCR Max: 0.06 Ohms, Max Current: 5000mA, Incremental Current: 1900mA with L decreased by 10% | 可訂貨 | |
| 1008R-121H | API Delevan | 固定電感器 .12uH 3% .1ohm Unsheilded SMT RF | 可訂貨 | 500:¥20.42 1,000:¥18.35 2,000:¥17.46 5,000:¥16.35 |
| PD104R-153K | API Delevan | 固定電感器 15uH 10% .07ohm Choke SMT Inductor | 可訂貨 | 1,000:¥10.97 5,000:¥10.14 |
| 1840R-32J | API Delevan | 固定電感器 12uH 5% .85ohm Unshield Molded Coil | 可訂貨 | 1,000:¥13.18 5,000:¥12.21 |
| PTHF75R-59VM | API Delevan | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 75uH at 10%, DCR Max: 0.03 Ohms, Max Current: 5900mA, Incremental Current: 6700mA with L decreased by 10% | 可訂貨 | |
| SP1008R-272G | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor - RoHS Surface Mount Power Inductor, 2.7uH at 2%, DCR Max: 0.47 Ohms, Max Current: 492mA, Incremental Current: 873mA with L decreased by 5% | 可訂貨 |
| 類別: | 半導(dǎo)體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/39-05P, RoHS - Unshielded Surface Mount RF Inductor, 0.022uH at 20%, Q Min: 40, SRF Min: 1000MHz, DCR Max:0.4 Ohms, Max Current: 1230mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 22 nH |
| 容差 | 20 % |
| 最大直流電流 | 1230 mA |
| 最大直流電阻 | 0.4 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 1000 MHz |
| Q 最小值 | 40 |
| 尺寸 | 0.134 in W x 0.19 in L x 0.134 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |