| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL2510-48K | API Delevan | 固定電感器 M83446/29-16F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 10uH at 10%, Q Min: 35, SRF Min: 45MHz, DCR Max:5.7 Ohms, Max Current: 91mA | 可訂貨 | |
| MIL4922-37L | API Delevan | 固定電感器 M27/367-45, High Current Molded Choke Surface Mount Power Inductor, 1000uH at 15%, DCR Max: 6.9 Ohms, Max Current: 240mA, Incremental Current: 240mA with L decreased by 5% | 可訂貨 | |
| 103-181H | API Delevan | 固定電感器 .18uH 3% .2ohm Chip SMT RF Ind | 可訂貨 | 50:¥408.89 100:¥382.61 500:¥370.46 1,000:¥348.66 |
| 1782-31H | API Delevan | 固定電感器 3uH 3% Unshield Molded Coil | 可訂貨 | 1,000:¥29.19 |
| PD105-474K | API Delevan | 固定電感器 470uH 10% 1.48ohm Choke SMT Inductor | 可訂貨 | 500:¥22.84 1,000:¥21.60 |
| 類別: | 半導(dǎo)體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/29-16F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 10uH at 10%, Q Min: 35, SRF Min: 45MHz, DCR Max:5.7 Ohms, Max Current: 91mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 10 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 91 mA |
| 最大直流電阻 | 5.7 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 45 MHz |
| Q 最小值 | 35 |
| 尺寸 | 0.105 in W x 0.255 in L x 0.11 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |