| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL1812-471K | API Delevan | 固定電感器 M83446/39-21F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 0.47uH at 10%, Q Min: 30, SRF Min: 25MHz, DCR Max:0.8 Ohms, Max Current: 501mA | 可訂貨 | |
| 0603R-6N8K | API Delevan | 固定電感器 .0068uH 10% .11ohm WW SMT 700mA | 可訂貨 | 4,000:¥3.67 8,000:¥3.67 12,000:¥3.48 20,000:¥3.19 |
| 2510R-40F | API Delevan | 固定電感器 4.7uH 1% 2.3ohm Unshielded SMT Induc | 可訂貨 | 500:¥35.33 1,000:¥33.60 |
| 1025R-94F | API Delevan | 固定電感器 .1uH 1% .08ohm Molded Unshield Coil | 可訂貨 | 500:¥18.15 1,000:¥17.46 5,000:¥16.49 |
| 1325-182J | API Delevan | 固定電感器 Shielded RF Coils Through Hole RF Inductor, 1.8uH at 5%, Q Min: 43, SRF Min: 95MHz, DCR Max:1 Ohms, Max Current: 239mA | 可訂貨 | |
| M1330-08K | API Delevan | 固定電感器 M83446/23-07F, Surface Mount Inductor Surface Mount RF Inductor, 0.33uH at 10%, Q Min: 30, SRF Min: 410MHz, DCR Max:0.22 Ohms, Max Current: 830mA | 可訂貨 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/39-21F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 0.47uH at 10%, Q Min: 30, SRF Min: 25MHz, DCR Max:0.8 Ohms, Max Current: 501mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數: | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 470 nH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 501 mA |
| 最大直流電阻 | 0.8 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 25 MHz |
| Q 最小值 | 30 |
| 尺寸 | 0.134 in W x 0.19 in L x 0.134 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |