| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL2510-72K | API Delevan | 固定電感器 M83446/29-28F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 100uH at 10%, Q Min: 25, SRF Min: 8.9MHz, DCR Max:21 Ohms, Max Current: 47mA | 可訂貨 | |
| 1325-474K | API Delevan | 固定電感器 Shielded RF Coils Through Hole RF Inductor, 470uH at 10%, Q Min: 38, SRF Min: 6MHz, DCR Max:24 Ohms, Max Current: 48mA | 可訂貨 | |
| 1210R-390J | API Delevan | 固定電感器 .039uH 5% .27ohm Unsheilded SMT Induc | 可訂貨 | 500:¥5.73 1,000:¥5.73 3,000:¥5.63 5,000:¥5.30 10,000:¥5.06 15,000:¥4.91 |
| 1330R-22K | API Delevan | 固定電感器 1.2uH 10% .18ohm Unsheilded SMT Ind | 可訂貨 | 500:¥10.56 1,000:¥10.01 5,000:¥9.18 |
| S1008R-621H | API Delevan | 固定電感器 .62uH 3% .19ohm Shielded SMT Induc | 可訂貨 | 500:¥24.77 1,000:¥24.77 |
| MILS1812-822K | API Delevan | 固定電感器 M83446/40-24F, Shielded Surface Mount RF Inductor, 8.2uH at 10%, Q Min: 40, SRF Min: 30MHz, DCR Max:30 Ohms, Max Current: 372mA | 可訂貨 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/29-28F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 100uH at 10%, Q Min: 25, SRF Min: 8.9MHz, DCR Max:21 Ohms, Max Current: 47mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數: | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 100 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 47 mA |
| 最大直流電阻 | 21 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 8.9 MHz |
| Q 最小值 | 25 |
| 尺寸 | 0.105 in W x 0.255 in L x 0.11 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |