| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL1812R-820M | API Delevan | 固定電感器 M83446/39-12P, RoHS - Unshielded Surface Mount RF Inductor, 0.082uH at 20%, Q Min: 25, SRF Min: 750MHz, DCR Max:1.6 Ohms, Max Current: 700mA | 可訂貨 | |
| 103R-471HS | API Delevan | 固定電感器 .47uH 3% .26ohm Chip SMT RF Ind | 可訂貨 | 50:¥532.61 100:¥498.18 500:¥482.79 1,000:¥454.64 |
| 0402R-39NK | API Delevan | 固定電感器 .039uH 10% .55ohm WW SMT 200mA | 可訂貨 | 4,000:¥4.92 8,000:¥4.92 12,000:¥4.73 |
| 1537R-24K | API Delevan | 固定電感器 3.3uH 10% 2ohm Molded Unshield Coil | 可訂貨 | 1,000:¥4.04 5,000:¥3.77 |
| SP1008R-393H | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor - RoHS Surface Mount Power Inductor, 39uH at 3%, DCR Max: 5 Ohms, Max Current: 150mA, Incremental Current: 238mA with L decreased by 5% | 可訂貨 | |
| SP1210R-152H | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor - RoHS Surface Mount Power Inductor, 1.5uH at 3%, DCR Max: 0.175 Ohms, Max Current: 1080mA, Incremental Current: 1060mA with L decreased by 5% | 可訂貨 | |
| MIL1812R-271K | API Delevan | 固定電感器 M83446/39-18P, RoHS - Unshielded Surface Mount RF Inductor, 0.27uH at 10%, Q Min: 30, SRF Min: 25MHz, DCR Max:0.45 Ohms, Max Current: 668mA | 可訂貨 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/39-12P, RoHS - Unshielded Surface Mount RF Inductor, 0.082uH at 20%, Q Min: 25, SRF Min: 750MHz, DCR Max:1.6 Ohms, Max Current: 700mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數: | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 82 nH |
| 容差 | 20 % |
| 最大直流電流 | 700 mA |
| 最大直流電阻 | 1.6 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 750 MHz |
| Q 最小值 | 25 |
| 尺寸 | 0.134 in W x 0.19 in L x 0.134 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |