| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| PTHF330R-50VM | API Delevan | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 330uH at 10%, DCR Max: 0.19 Ohms, Max Current: 1690mA, Incremental Current: 800mA with L decreased by 10% | 可訂貨 | |
| 4922R-21H | API Delevan | 固定電感器 47uH 3% .362ohm Hi Currnt Molded SMT | 可訂貨 | 800:¥30.50 1,600:¥29.46 |
| 5022R-561H | API Delevan | 固定電感器 .56uH 3% .135ohm Unshielded SMT | 可訂貨 | 100:¥31.12 500:¥27.88 800:¥27.88 1,000:¥25.39 |
| 1210R-104F | API Delevan | 固定電感器 100uH 1% 13ohm Unsheilded SMT Induc | 可訂貨 | 500:¥18.70 1,000:¥18.70 3,000:¥18.49 |
| MIL4922-45L | API Delevan | 固定電感器 M27/367-53, High Current Molded Choke Surface Mount Power Inductor, 4700uH at 15%, DCR Max: 37 Ohms, Max Current: 103mA, Incremental Current: 103mA with L decreased by 5% | 可訂貨 | |
| 1331-104KTR | API Delevan | 固定電感器 100 UH 10% | 可訂貨 | 500:¥17.39 1,000:¥17.39 2,000:¥12.90 |
| 類別: | 半導(dǎo)體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 330uH at 10%, DCR Max: 0.19 Ohms, Max Current: 1690mA, Incremental Current: 800mA with L decreased by 10% |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 330 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 1.69 A |
| 最大直流電阻 | 0.19 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 0.8 MHz |
| Q 最小值 | |
| 尺寸 | 0.4 in W x 0.75 in L x 0.775 in H |
| 屏蔽 | |
| 端接類型 | Radial |
| 封裝 / 箱體 |