| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL1330-92K | API Delevan | 固定電感器 M83446/33-19F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 1000uH at 10%, Q Min: 30, SRF Min: 3.4MHz, DCR Max:3.4 Ohms, Max Current: 28mA | 可訂貨 | |
| SP1812R-562H | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor - RoHS Surface Mount Power Inductor, 5.6uH at 3%, DCR Max: 0.24 Ohms, Max Current: 920mA, Incremental Current: 866mA with L decreased by 10% | 可訂貨 | |
| 106-393H | API Delevan | 固定電感器 39uH 3% 17ohm Chip SMT RF Ind | 可訂貨 | 50:¥1,221.99 |
| 1812-223G | API Delevan | 固定電感器 22uH 2% 3.2ohm Unshielded SMT Induc | 可訂貨 | 500:¥16.84 1,000:¥16.28 5,000:¥15.59 |
| S1210-223F | API Delevan | 固定電感器 22uH 1% 3ohm Shielded SMT Induc | 可訂貨 | 500:¥40.02 1,000:¥38.71 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/33-19F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 1000uH at 10%, Q Min: 30, SRF Min: 3.4MHz, DCR Max:3.4 Ohms, Max Current: 28mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 1 mH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 28 mA |
| 最大直流電阻 | 3.4 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 3.4 MHz |
| Q 最小值 | 30 |
| 尺寸 | 0.125 in W x 0.325 in L x 0.145 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |