| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL2510-82K | API Delevan | 固定電感器 M83446/30-05F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 270uH at 10%, Q Min: 15, SRF Min: 6.2MHz, DCR Max:37 Ohms, Max Current: 35mA | 可訂貨 | |
| 1537-723K | API Delevan | 固定電感器 Shielded RF Coils Through Hole RF Inductor, 18uH at 10%, Q Min: 45, SRF Min: 40MHz, DCR Max:0.85 Ohms, Max Current: 410mA | 可訂貨 | |
| S4924-106J | API Delevan | 固定電感器 10000uH 5% 137ohm Shielded SMT Induc | 可訂貨 | 100:¥72.45 500:¥68.24 1,000:¥64.52 |
| HF1008-391G | API Delevan | 固定電感器 .39uH 2% 1.45ohm Unsheilded SMT | 可訂貨 | 500:¥40.50 1,000:¥38.36 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/30-05F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 270uH at 10%, Q Min: 15, SRF Min: 6.2MHz, DCR Max:37 Ohms, Max Current: 35mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數: | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 270 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 35 mA |
| 最大直流電阻 | 37 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 6.2 MHz |
| Q 最小值 | 15 |
| 尺寸 | 0.105 in W x 0.255 in L x 0.11 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |