| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| PTKM250R-121VM | API Delevan | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 250uH at 10%, DCR Max: 0.16 Ohms, Max Current: 2070mA, Incremental Current: 900mA with L decreased by 10% | 可訂貨 | |
| 0925-273J | API Delevan | 固定電感器 27uH 5% 5.8ohm Mold Shield Coil Ind | 可訂貨 | 1,000:¥26.15 |
| 0819-00H | API Delevan | 固定電感器 .1uH 3% .13ohm Molded Unshield Coil | 可訂貨 | 1,000:¥22.08 |
| 4232-182F | API Delevan | 固定電感器 1.8uH 1% 1.1ohm Temp Stable SMT | 可訂貨 | 500:¥40.30 1,000:¥38.36 2,000:¥35.19 |
| PTKM100R-59VM | API Delevan | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 100uH at 10%, DCR Max: 0.044 Ohms, Max Current: 4900mA, Incremental Current: 2400mA with L decreased by 10% | 可訂貨 | |
| S1812R-152H | API Delevan | 固定電感器 1.5uH 3% 110ohm Shielded SMT Induc | 可訂貨 | 500:¥17.32 1,000:¥16.84 5,000:¥15.87 |
| 類別: | 半導(dǎo)體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 RoHS - Vertical Mount Toroidal Choke Radial Leaded Power Inductor, 250uH at 10%, DCR Max: 0.16 Ohms, Max Current: 2070mA, Incremental Current: 900mA with L decreased by 10% |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 250 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 2.07 A |
| 最大直流電阻 | 0.16 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 1 MHz |
| Q 最小值 | |
| 尺寸 | 0.5 in W x 0.8 in L x 0.975 in H |
| 屏蔽 | |
| 端接類型 | Radial |
| 封裝 / 箱體 |