| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL1330-64K | API Delevan | 固定電感器 M83446/33-05F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 68uH at 10%, Q Min: 35, SRF Min: 15MHz, DCR Max:15 Ohms, Max Current: 92mA | 可訂貨 | |
| SP1210R-823G | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor - RoHS Surface Mount Power Inductor, 82uH at 2%, DCR Max: 7.9 Ohms, Max Current: 162mA, Incremental Current: 143mA with L decreased by 5% | 可訂貨 | |
| SP1812R-122G | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor - RoHS Surface Mount Power Inductor, 1.2uH at 2%, DCR Max: 0.088 Ohms, Max Current: 1510mA, Incremental Current: 1890mA with L decreased by 10% | 可訂貨 | |
| PTKM25-50 | API Delevan | 固定電感器 25uH 10% .02ohm VertMnt Toroid Choke | 可訂貨 | 100:¥57.13 500:¥54.17 1,000:¥51.41 |
| 類別: | 半導(dǎo)體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/33-05F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 68uH at 10%, Q Min: 35, SRF Min: 15MHz, DCR Max:15 Ohms, Max Current: 92mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 68 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 92 mA |
| 最大直流電阻 | 15 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 15 MHz |
| Q 最小值 | 35 |
| 尺寸 | 0.125 in W x 0.325 in L x 0.145 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |