| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL1330-76K | API Delevan | 固定電感器 M83446/33-11F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 220uH at 10%, Q Min: 30, SRF Min: 9MHz, DCR Max:9 Ohms, Max Current: 52mA | 可訂貨 | |
| ER1840-35KM | API Delevan | 固定電感器 .51uH 5% .33ohm Est Reli ThruHole RF | 可訂貨 | 1,000:¥42.09 |
| S4924-272J | API Delevan | 固定電感器 2.7uH 5% .28ohm Shielded SMT Induc | 可訂貨 | 100:¥54.92 500:¥51.82 1,000:¥48.99 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/33-11F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 220uH at 10%, Q Min: 30, SRF Min: 9MHz, DCR Max:9 Ohms, Max Current: 52mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 220 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 52 mA |
| 最大直流電阻 | 9 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 9 MHz |
| Q 最小值 | 30 |
| 尺寸 | 0.125 in W x 0.325 in L x 0.145 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |