| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL1330-24K | API Delevan | 固定電感器 M83446/32-02F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 1.5uH at 10%, Q Min: 28, SRF Min: 140MHz, DCR Max:0.22 Ohms, Max Current: 560mA | 可訂貨 | |
| 1537-02K | API Delevan | 固定電感器 Molded Unshielded Coil Thru-hole RF Inductor, 0.22uH at 10%, Q Min: 50, SRF Min: 450MHz, DCR Max:0.055 Ohms, Max Current: 2020mA | 可訂貨 | |
| HF1008-120J | API Delevan | 固定電感器 .012uH 5% .105ohm Unsheilded SMT | 可訂貨 | 500:¥23.53 1,000:¥22.29 |
| 4470-41G | API Delevan | 固定電感器 2.2mH 2% 120mA Molded Unshield Coil | 可訂貨 | 1,000:¥38.23 |
| 4379-565HS | API Delevan | 固定電感器 5600uH 3% 80ohm Shielded Solder SMT | 可訂貨 | 50:¥493.14 100:¥479.76 250:¥455.12 500:¥433.04 |
| 1210-332JTR | API Delevan | 固定電感器 3.3 UH 5% | 可訂貨 | 500:¥8.49 1,000:¥8.49 2,000:¥4.75 |
| 1638-20H | API Delevan | 固定電感器 680uH 3% 27.2ohm Molded Unshield Coil | 可訂貨 | 1,000:¥6.49 5,000:¥6.19 10,000:¥6.04 |
| 5500-225K | API Delevan | 固定電感器 2200uH, 1.76ohms 750mA, 10% | 可訂貨 | 200:¥24.84 600:¥24.84 1,200:¥21.94 2,400:¥20.63 |
| S1812-474H | API Delevan | 固定電感器 470uH 3% 3.3ohm Shielded SMT Induc | 可訂貨 | 500:¥17.32 1,000:¥16.84 5,000:¥15.87 |
| 4302-822F | API Delevan | 固定電感器 8.2uH 1% 4ohm Temp Stable SMT | 可訂貨 | 500:¥123.65 |
| 160-361JS | API Delevan | 固定電感器 .36uH 5% .15ohm Chip SMT Inductor | 可訂貨 | 50:¥281.38 100:¥271.79 |
| 1840-13H | API Delevan | 固定電感器 1.8uH 3% .74ohm Unshield Molded Coil | 可訂貨 | 1,000:¥23.12 |
| 1840-02J | API Delevan | 固定電感器 .22uH 5% .035ohm Unshield Molded Coil | 可訂貨 | 1,000:¥20.42 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/32-02F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 1.5uH at 10%, Q Min: 28, SRF Min: 140MHz, DCR Max:0.22 Ohms, Max Current: 560mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 1.5 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 560 mA |
| 最大直流電阻 | 0.22 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 140 MHz |
| Q 最小值 | 28 |
| 尺寸 | 0.125 in W x 0.325 in L x 0.145 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |