| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL2510-94K | API Delevan | 固定電感器 M83446/30-11F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 820uH at 10%, Q Min: 15, SRF Min: 3.2MHz, DCR Max:95 Ohms, Max Current: 22mA | 可訂貨 | |
| MIL8532-04L | API Delevan | 固定電感器 M27/370-04, High Current Molded Choke Surface Mount Power Inductor, 1.8uH at 15%, DCR Max: 0.012 Ohms, Max Current: 5430mA, Incremental Current: 4800mA with L decreased by 5% | 可訂貨 | |
| 108-153JS | API Delevan | 固定電感器 15uH 5% 4.2ohm Chip SMT RF Ind | 可訂貨 | 50:¥261.99 100:¥245.57 500:¥231.22 1,000:¥224.46 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/30-11F, Unshielded Surface Mount RF Inductor, 820uH at 10%, Q Min: 15, SRF Min: 3.2MHz, DCR Max:95 Ohms, Max Current: 22mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數: | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 820 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 22 mA |
| 最大直流電阻 | 95 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 3.2 MHz |
| Q 最小值 | 15 |
| 尺寸 | 0.105 in W x 0.255 in L x 0.11 in H |
| 屏蔽 | Unshielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |