71A30-01-2-05S
  • 1
71A30-01-2-05S PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • SWIT ROTARY DP 5 SHAFT SLDR LUG 0.25A 115VAC 30VDC - Bulk
  • SWITCH ROTARY
  • Switch Rotary DP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC