71AF30-03-2-06S
  • 1
71AF30-03-2-06S PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • SWIT ROTARY DP 6 SHAFT PC PINS 0.25A 115VAC 30VDC - Bulk
  • SWITCH ROTARY
  • Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC