71AS30-02-6-02N
  • 1
71AS30-02-6-02N PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • SWIT ROTARY 6P 2 SHAFT SLDR LUG 0.25A 115VAC 30VDC - Bulk
  • SWITCH ROTARY
  • Switch Rotary 6PDT 2 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC