71B30-01-4-03S
  • 1
71B30-01-4-03S PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • SWIT ROTARY 4P 3 SHAFT SLDR LUG 0.25A 115VAC 30VDC - Bulk
  • SWITCH ROTARY
  • Switch Rotary 4P3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC