FP10-210RF
  • 操作
  • 1
FP10-210RF PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Corning Components Inc.
  • 功能描述
  • RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 10 W, 1 %, 150 ppm, 210 ohm, THROUGH HOLE MOUNT