M8340108K1001FCD03
  • 1
M8340108K1001FCD03 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Vishay Angstrohm
  • 功能描述
  • Res Thick Film NET 1K Ohm 1% 21/25W ±100ppm/°C BUS Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
  • 功能描述
  • RES THKFLM NET 1K OHM 1% 21/25W 100PPM/ C BUS 8SIP PIN TH - Rail/Tube
  • Vishay