M8340108K1002FCD03
  • 1
M8340108K1002FCD03 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Vishay Intertechnologies
  • 功能描述
  • Res Thick Film NET 10K Ohm 1% 21/25W ±100ppm/C BUS Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
  • 功能描述
  • RES THKFLM NET 10K OHM 1% 21/25W 100PPM/ C BUS 8SIP PIN TH - Rail/Tube
  • Vishay Intertechnologies
  • Res Thick Film NET 10K Ohm 1% 21/25W }100ppm/ BUS Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
  • Vishay Dale
  • MSM08A-01 10K 1% K M8340108K1002FC D03