MCGPR16V226M5X11
  • 1
MCGPR16V226M5X11 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • CAPACITOR 22UF 16V
  • 功能描述
  • CAPACITOR, 22UF, 16V
  • Capacitor Radial 16V 22uf 5X11mm
  • CAPACITOR ALUM ELEC 22UF, 16V, 20%, RADIAL; Product Range