MCGPR25V336M5X11
  • 1
MCGPR25V336M5X11 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • CAPACITOR 33UF 25V
  • 功能描述
  • CAPACITOR, 33UF, 25V
  • Capacitor Radial 25V 33uF 5 x 11mm
  • CAPACITOR, 33UF, 25V; Product Range