MCGPR25V337M8X14
  • 1
MCGPR25V337M8X14 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • CAPACITOR ALUM ELECT 330UF 25V RADIAL
  • 功能描述
  • CAPACITOR 330UF 25V
  • CAPACITOR ALUM ELEC 330UF, 25V, 20%, RADIAL
  • Capacitor Radial 25V 330uF 8 x 14mm