MCGPR35V228M16X32
  • 1
MCGPR35V228M16X32 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • CAPACITOR 2200UF 35V
  • 功能描述
  • CAPACITOR, 2200UF, 35V
  • Capacitor Radial 35V 2200uF 16 x 32mm
  • CAPACITOR ALUM ELEC 2200UF, 35V, 20%, RADIAL; Product Range