MCGPR35V337M10X16
  • 1
MCGPR35V337M10X16 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • CAPACITOR 330UF 35V
  • 功能描述
  • CAPACITOR, 330UF, 35V
  • Capacitor Radial 35V 330uF 10 x 16mm
  • CAPACITOR ALUM ELEC 330UF, 35V, 20%, RADIAL; Product Range