MCGPR35V478M18X36
  • 1
MCGPR35V478M18X36 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • CAPACITOR 4700UF 35V
  • 功能描述
  • CAPACITOR, 4700UF, 35V
  • Capacitor Radial 35V 4700uF 18 x 36mm
  • CAPACITOR, 4700UF, 35V; Capacitance