MCHP05W4F4700T5E
  • 1
MCHP05W4F4700T5E PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • SPC Multicomp
  • 功能描述
  • RESISTOR 470R 0805 1% 0.25W
  • 制造商
  • SPC Multicomp
  • 功能描述
  • PRIVATE LABEL
  • RESISTOR, 470R, 0805 1% 0.25W, Product Range
  • RESISTOR, HIGH POWER, 470 OHM, 250mW, 1%, Product Range