MCMF0W4FF4750A50
  • 1
MCMF0W4FF4750A50 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • RESISTOR METAL FILM 475 OHM 250mW 1%
  • 功能描述
  • PRIVATE LABEL
  • RESISTOR, METAL FILM, 475 OHM, 250mW, 1%, Product Range