MCMF0W8FF2001A20
  • 1
MCMF0W8FF2001A20 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • RESISTOR METAL FILM 2KOHM 125mW 1%
  • 功能描述
  • PRIVATE LABEL
  • RESISTOR, METAL FILM, 2KOHM, 125mW, 1%, Product Range