MFR4-750RFI
  • 1
MFR4-750RFI PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • TT Electronics / Welwyn
  • 功能描述
  • RESISTOR METAL FILM 750 OHM 500mW 1%
  • 制造商
  • TT Electronics / Welwyn
  • 功能描述
  • RESISTOR, METAL FILM, 750 OHM, 500mW, 1%, Product Range
  • TT electronics plc