MLB-201209-0300PN
  • 1
MLB-201209-0300PN PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • FERRITE BEAD 0805 CASE 300OHM 2A
  • 功能描述
  • FERRITE BEAD 0.09OHM 2A 0805
  • FERRITE BEAD, 0.09OHM, 2A, 0805; Ferrite Case Style