NRSA1R0M100V5X11F
配單專家企業名單
  • 型號
  • 供應商
  • 數量
  • 1
NRSA1R0M100V5X11F PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • Cap Aluminum 1uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 133 Ohm 15mA 2000 hr 85
  • 功能描述
  • Cap Aluminum 1uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 133 Ohm 15mA 2000h 85°C Bulk
  • CAP 1UF 100V 20% 5 X 11MM RDL - Bulk
  • CAP 1UF 100VDC 20% 5 X 11MM RDL 2MM 133 OHM 15MA 2000 HR - Bulk
  • NRSA Series 1 uF 100 V 20 % Radial Miniature Aluminum Electrolytic Capacitor
  • NIC Components
  • NIC Components