NRWA3R3M100V5X11F
配單專家企業名單
  • 型號
  • 供應商
  • 數量
  • 1
NRWA3R3M100V5X11F PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • NIC Components Corp
  • 功能描述
  • Cap Aluminum 3.3uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 40 Ohm 23mA 1000h 105C Bulk
  • 制造商
  • NIC Components Corp
  • 功能描述
  • CAP 3.3UF 100V 20% 5 X 11MM RDL - Bulk
  • CAP 3.3UF 100VDC 20% 5 X 11MM RDL 2MM 40 OHM 23MA 1000 HR - Bulk
  • NRWA Series 3.3 uF 100 V 20 % Radial Miniature Aluminum Electrolytic Capacitor