RC55Y-374RBI
配單專家企業(yè)名單
  • 型號
  • 供應(yīng)商
  • 數(shù)量
  • 1
RC55Y-374RBI PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準(zhǔn)
  • 功能描述
  • RESISTOR METAL FILM 374 OHM 250mW 0.1
  • 功能描述
  • RESISTOR, METAL FILM, 374 OHM, 250mW 0.1%; Product Range
  • RC55Y precision resistor, 374R 0.25W
  • Res Metal Film 374 Ohm 0.1% 1/4W
  • Res Metal Film 374 Ohm 0.1% 1/4W ±15ppm/°C Molded AXL Thru-Hole Ammo Pack