RC55Y-86R6BI
  • 1
RC55Y-86R6BI PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • TT Electronics / Welwyn
  • 功能描述
  • RESISTOR 0.25W 0.1% 86R6
  • 制造商
  • TT Electronics / Welwyn
  • 功能描述
  • RESISTOR, 0.25W 0.1% 86R6
  • RESISTOR, METAL FILM, 86.6 OHM 250mW 0.1%; Product Range
  • RC55Y precision resistor, 86R6 0.25W