RK73B1JTTD226J
  • 1
RK73B1JTTD226J PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • KOA Speer Electronics Inc
  • 功能描述
  • Res Thick Film 0603 22M Ohm 5% 1/10W
  • 制造商
  • KOA
  • 功能描述
  • 22M }5% 0.1W }400ppm/ 1.6~0.8~0.45mm +155 -55 1.6mm 0.8mm 0.45mm Cut Tape
  • KOA Speer Electronics Inc
  • RESISTOR 0603 22M OHM 5%
  • 22M ohm SMD (Surface Mount) Thick Film Resistor 0603 5% 1/10W 400ppm 100% TIN RoHS
  • 22M ohm SMD (Surface Mount) Thick Film Resistor 0603 5% 1/10W 400ppm 100% TIN RoHS - free partial T/R at 500.
  • KOA Speer Electronics