RLR05C6802GSB14
  • 操作
  • RLR05C6802GSB14
    RLR05C6802GSB14
    RLR05C6802GSB14
  • 1/1頁 40條/頁 共1條
  • 1
RLR05C6802GSB14 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Vishay Angstrohm
  • 功能描述
  • Res Metal Film 68K Ohm 2% 1/8W ±100ppm/°C 0.001% Conformal AXL Thru-Hole Bulk
  • 功能描述
  • RES MTLFLM 68K OHM 2% 1/8W 100PPM/ C 0.001% AXL TH - Bulk
  • RES 68K OHM 2% 1/8W AXIAL
  • RESISTOR, METAL FILM, 68KOHM, 125mW, 2%; Product Range
  • Vishay