RP100GBL
配單專家企業(yè)名單
  • 型號
  • 供應(yīng)商
  • 數(shù)量
  • 1
RP100GBL PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實(shí)際PDF為準(zhǔn)
  • 制造商
  • Superior Electric
  • 功能描述
  • Electrical Connector; Pin Receptacle; 0.31 in.; 1.25 in.; 0.25 in. (Max.); Blue
  • 制造商
  • Superior Electric
  • 功能描述
  • TEST RECEPTACLE PIN-RCPT 100A WW BLU
  • TEST RECEPTACLE, PIN-RCPT, 100A, WW, BLU; Series
  • Conn Binding Post PIN 1 POS ST Panel Mount 1 Port