RQ1V-CH-D24
  • 操作
  • RQ1V-CH-D24
    RQ1V-CH-D24
    RQ1V-CH-D24
  • 1/1頁 40條/頁 共1條
  • 1
RQ1V-CH-D24 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • Relay;E-Mech;Gen Purp;SPDT;Cur-Rtg 16A;Ctrl-V 24DC;PCB Mnt;5 Pin;cULus, CE, TUV
  • 功能描述
  • POWER RELAY SPDT 24VDC 16A PC BOARD
  • POWER RELAY, SPDT, 24VDC, 16A, PC BOARD; Relay Type
  • Electromechanical Relay SPDT 16A 24VDC 1.44KOhm Through Hole