RQ1V-CM-A24
  • 操作
  • RQ1V-CM-A24
    RQ1V-CM-A24
    RQ1V-CM-A24
  • 1/1頁 40條/頁 共2條
  • 1
RQ1V-CM-A24 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • PCB Relay
  • 功能描述
  • POWER RELAY, SPDT, 24VAC, 12A, PC BOARD; Relay Type
  • Electromechanical Relay SPDT 12A 24VAC 350Ohm Through Hole