型號: 07SB-50TV2L
廠商: BEL FUSE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 30 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
封裝: ROHS COMPLIANT PACKAGE-8
文件頁數: 10/12頁
文件大?。?/td> 415K
代理商: 07SB-50TV2L
ISOLATED DC/DC CONVERTERS
48 Vdc Input 1.5 Vdc - 12 Vdc / 22 A - 5 A Outputs, 1/16 Brick
Thermal Derating Curves (continued)
Vin=48 V, Vo=3.3 V,
Vin=48 V, Vo=5.0 V
Vin=48 V, Vo=12 V
Ripple and Noise Waveforms
Vo=1.8 V
Vo=2.5 V