型號(hào): 0805R-36NK
廠商: API DELEVAN
元件分類: 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 0.036 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
封裝: ROHS COMPLIANT
文件頁(yè)數(shù): 1/1頁(yè)
文件大小: 1262K
代理商: 0805R-36NK
I
Operating Temperature Range –40°C to +125°C
test xture, or equivalent
Packaging Tape & reel (8mm): 7" reel, 2000 pieces max.
) ±1
0%
800
Optional Tolerances: 8.2nH & Lower J = 5%
All Other Values: J = 5% G = 2%