型號: 087404.5MXEP
元件分類: 保險絲
英文描述: FAST BLOW ELECTRIC FUSE, 4.5A, 250VAC, 50A (IR), THROUGH HOLE
封裝: ROHS COMPLIANT
文件頁數: 3/3頁
文件大小: 184K
代理商: 087404.5MXEP
Revised: February 3, 2009
233
Axial Lead & Cartridge Fuses
3.6 X 10 mm > Fast-Acting > 874 Series